Doğrudan Satışta 1998'den Bugüne Sizinleyiz

Egesoy Grup 1998 yılında ilk olarak HobbyClub projesiyle, katalogla satışa başlamıştır.

İnternetin henüz yaygın olmadığı o dönemde Avrupa ülkelerindeki benzerleri Bertelsman Club (Almanya), France Loisirs (Fransa), The Good Book Guide (İngiltere) gibi, üyelerine özel indirimli alışveriş imkanı sunmuştur.

Bu proje 4 yıl devam etmiş ve 2001 yılı sonunda artık internetin yaygınlaşmaya başlamasıyla ilk online alışveriş sitemiz olan www.gununfirsati.com açılmıştır.

2010 yılında bütün dünyada ve ülkemizde Fırsat Siteleri konsepti başlamış ve özel alışveriş siteleri modeliyle de büyük çıkış yapmıştır. Bu konsepti daha 2001 yılında uygulayan Günün Fırsatı internet sitesi, grubumuzun geleceği gören vizyonunun göstergesidir.

2003 yılında Türkiye'nin ilk Saat Portalı ve Online Saat sitesi olan www.saatdunyasi.com faaliyete başlamıştır.

2004 yılında Türkiye'nin ilk Online Bodybuilding ve Fitness portalı www.sportmeniz.biz sitesi açılmıştır.

2008 yılında grubumuza bağlı olarak spor malzemeleri satışına yönelik www.bodydrom.com sitesi açılmıştır.

2009 yılında Anne ve Çocuk ürünleri üzerine online alışveriş sitesi olan www.bebedrom.com ve sadece medikal ürünler satan www.medikalin.com siteleri hizmete girmiştir.

2010 yılında Bodydrom markasıyla sporcu giysileri üretimi ve satışına başlanmıştır. Bodydrom markalı ürünler türkiye'nin büyük alışveriş sitelerinde ve spor salonlarında satışa sunulmuştur.

2011 yılında Evimizde Yaşam Güzeldir sloganıyla, Ev ve Yaşam portalımız www.evimizde.com sitesi açılmıştır.

2012 yılında, İnternet ortamındaki 11 yıllık tecrübenin ışığında, deneyimlerimizi sunduğumuz www.7x24online.com adlı İnternet Danışmanlığı ve Tasarım bölümümüz faaliyete geçmiştir.

Grubumuz her yıl yeni projelerle büyümüş ve siz değerli müşterilerimize pek çok alanda hizmet verir hale gelmiştir.

Tedarikçilerimize karşı ticari etik, rakiplerimize karşı centilmenlik, müşterilerimize karşı güler yüzlü hizmet her zaman ilkemiz olmuş ve bu değerler bizi bugünlere taşımıştır.

Daha nice on yıllarda beraber olmayı dileriz.

banka kartları
rapid ssl